Int nej. #229425
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Eura Mobil Integra 760 EB
Laddar ...
(tis, 2026-05-26 09:51)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Eura Mobil |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | Integra 760 EB |
| Första registrering | 06/2021 |
| Körsträcka | 30.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.800 kg |
| Längd i mm | 7.890 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Navigationssystem | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Bad rappenau
Postcode: 74906
Avstånd:
... km
Int nej. #229425
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Eura Mobil Integra 760 EB
Laddar ...
(tis, 2026-05-26 09:51)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.