Int nej. #224770
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Eura Mobil I 635 LS
Laddar ...
(fre, 2026-05-22 09:45)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Eura Mobil |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | I 635 LS |
| Första registrering | 04/2005 |
| Körsträcka | 122.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.850 kg |
| Längd i mm | 6.500 mm |
| Huvud uppsättning däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Lättmetallfälgar | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Peißenberg
Postcode: 82380
Avstånd:
... km
Int nej. #224770
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Eura Mobil I 635 LS
Laddar ...
(fre, 2026-05-22 09:45)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.