Int nej. #108190
Aktiv
Eura Mobil Fiat
Laddar ...
(ons, 2026-05-13 15:38)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Eura Mobil |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Fiat |
| Första registrering | 02/1992 |
| Körsträcka | 186.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 70 kW (95 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2500 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.400 kg |
| Längd i mm | 7.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Radio och ljud | Radio/CD |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Hastighetsmätaren defekt, troligen trasig hastighetsmätarkabel
Kretskortet till varmvattenberedaren defekt
Fönstret i alkoven till vänster läcker något vid kraftigt regn
Skada
Plats
Tyskland, Wedemark
Postcode: 30900
Avstånd:
... km
Int nej. #108190
Aktiv
Eura Mobil Fiat
Laddar ...
(ons, 2026-05-13 15:38)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.