Int nej. #207547
Köptillfälle
Eura Mobil FB 770
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-03-31 13:47)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Eura Mobil |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | FB 770 |
| Första registrering | 04/1998 |
| Körsträcka | 248.000 km |
| Chassi | Andere |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2500 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 5.000 kg |
| Längd i mm | 8.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Radio och ljud | Radio/CD, AUX-anslutning, USB-anslutning |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Fordonet har inte varit besiktigat sedan oktober 2025.
Tillsatsvärmaren, Truma 6002, värmer upp vattnet, men fläkten startar inte.
Plats
Tyskland, Hamburg
Postcode: 21039
Avstånd:
... km
Int nej. #207547
Köptillfälle
Eura Mobil FB 770
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-03-31 13:47)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.