Int nej. #177594
Aktiv
Eura Mobil A690
Laddar ...
(ons, 2026-04-01 10:57)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Eura Mobil |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | A690 |
| Första registrering | 04/2003 |
| Körsträcka | 127.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.500 kg |
| Längd i mm | 6.990 mm |
Utrustning
| Vridbart passagerarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Tyvärr är kakelplattan trasig. Kakelplattan finns där men kan inte tas bort.
Plats
Polen, Sarbsk
Postcode: 84352
Avstånd:
... km
Int nej. #177594
Aktiv
Eura Mobil A690
Laddar ...
(ons, 2026-04-01 10:57)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.