Int nej. #169199
Köptillfälle
Eura Mobil 770 EB
Auktionen har löpt ut (lör, 2026-04-04 09:44)
Tillgänglighet: 28. April 2026
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Eura Mobil |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | 770 EB |
| Första registrering | 08/2016 |
| Körsträcka | 114.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2999 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 5.500 kg |
| Längd i mm | 8.290 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Multifunktionsratt | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, Ljudanläggning, USB-anslutning, Bluetooth |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Normala slitageskador efter 9 års användning.
Kylargrillen har målats om till svart av en professionell billackerare.
Några små revor på karossens ytterpaneler av plast.
Plats
Tyskland, Velpke
Postcode: 38458
Avstånd:
... km
Int nej. #169199
Köptillfälle
Eura Mobil 770 EB
Auktionen har löpt ut (lör, 2026-04-04 09:44)
Tillgänglighet: 28. April 2026
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.