Int nej. #225164
Aktiv
Eura Mobil 690hb
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 11:09)
Tillgänglighet: 04. Juli 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Eura Mobil |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | 690hb |
| Första registrering | 05/1996 |
| Körsträcka | 160.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2500 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.850 kg |
| Längd i mm | 6.990 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
| Andra uppsättningen däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
Allmän beskrivning
Kända defekter
Stötfångare bak
Plats
Tyskland, Halle/Westf.
Postcode: 33790
Avstånd:
... km
Int nej. #225164
Aktiv
Eura Mobil 690hb
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 11:09)
Tillgänglighet: 04. Juli 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.