Int nej. #219620
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Eura Mobil 230
Laddar ...
(fre, 2026-05-22 09:48)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Eura Mobil |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | 230 |
| Första registrering | 03/1999 |
| Körsträcka | 156.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 66 kW (90 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1905 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.490 kg |
| Längd i mm | 6.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
Allmän beskrivning
Kända defekter
Lätt hagelskada (Alkhoven)
Skada
Plats
Tyskland, KITZINGEN
Postcode: 97318
Avstånd:
... km
Int nej. #219620
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Eura Mobil 230
Laddar ...
(fre, 2026-05-22 09:48)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.