Int nej. #208853
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Eura Mobil 2002
Laddar ...
(tis, 2026-04-07 09:17)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Eura Mobil |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | 2002 |
| Första registrering | 10/2002 |
| Körsträcka | 110.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Licence Plate | SJ 110 J |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.000 kg |
| Längd i mm | 7.400 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio, Ljudanläggning, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
husbilens display fungerar inte bra
Plats
Nederländerna, Arkel
Postcode: 4241
Avstånd:
... km
Int nej. #208853
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Eura Mobil 2002
Laddar ...
(tis, 2026-04-07 09:17)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.