Int nej. #78695
Inte längre tillgänglig
Etrusco T 7400 SB
Auktionens slut: tors, 2025-08-28 14:07
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Etrusco |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | T |
| Modell | 7400 SB |
| Första registrering | 04/2024 |
| Körsträcka | 7.800 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2184 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.490 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska fönsterhissar fram |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Wörrstadt
Postcode: 55286
Avstånd:
... km
Int nej. #78695
Inte längre tillgänglig
Etrusco T 7400 SB
Auktionens slut: tors, 2025-08-28 14:07
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.