Int nej. #223324
Aktiv
Etrusco T 7400 QB
Laddar ...
(fre, 2026-05-15 16:29)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Etrusco |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | T |
| Modell | 7400 QB |
| Första registrering | 06/2020 |
| Körsträcka | 46.500 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.000 kg |
| Längd i mm | 7.400 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| ESP | |
| Navigationssystem | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Sänkning av lyftbord fungerar inte
Plats
Tyskland, Coburg
Postcode: 96450
Avstånd:
... km
Int nej. #223324
Aktiv
Etrusco T 7400 QB
Laddar ...
(fre, 2026-05-15 16:29)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.