Int nej. #208610
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Etrusco CV 600 DB
Laddar ...
(tors, 2026-04-02 09:21)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Etrusco |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | CV 600 |
| Modell | DB |
| Första registrering | 05/2025 |
| Körsträcka | 4.000 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1995 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.990 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Radio och ljud | Radio, Ljudanläggning, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Schmalkalden
Postcode: 98574
Avstånd:
... km
Int nej. #208610
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Etrusco CV 600 DB
Laddar ...
(tors, 2026-04-02 09:21)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.