Int nej. #226289
Omförhandling
Elnagh Magnum 3.0
Auktionens slut: tors, 2026-05-21 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Elnagh |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | Magnum 3.0 |
| Första registrering | 10/2011 |
| Körsträcka | 109.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2999 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Licence Plate | J003FP |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.440 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio, Ljudanläggning, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Gebuiksproken wand keuken en wand slaapkamer.
Små buts i golv vid toalett
Plats
Nederländerna, Maasbree
Postcode: 5993NM
Avstånd:
... km
Int nej. #226289
Omförhandling
Elnagh Magnum 3.0
Auktionens slut: tors, 2026-05-21 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.