Int nej. #226965
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Elnagh Clipper
Laddar ...
(mån, 2026-05-25 12:03)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Elnagh |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Clipper |
| Första registrering | 03/2006 |
| Körsträcka | 114.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 1.000 kg |
| Längd i mm | 5.960 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Sommardäck |
Utrustning
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Stöd för ländryggen | |
| Partikelfilter |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Spanien, L'Hospitalet de Llobregat
Postcode: 08902
Avstånd:
... km
Int nej. #226965
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Elnagh Clipper
Laddar ...
(mån, 2026-05-25 12:03)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.