Int nej. #227606
Aktiv
Eifelland Fiat ducato 230
Laddar ...
(fre, 2026-05-22 09:57)
Tillgänglighet: 21. August 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Eifelland |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Fiat ducato 230 |
| Första registrering | 03/2000 |
| Körsträcka | 188.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 90 kW (122 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.990 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Partikelfilter |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Normala tecken på slitage, repor på utsidan, avskalad list på insidan
Plats
Tyskland, Bielefeld
Postcode: 33619
Avstånd:
... km
Int nej. #227606
Aktiv
Eifelland Fiat ducato 230
Laddar ...
(fre, 2026-05-22 09:57)
Tillgänglighet: 21. August 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.