Int nej. #208081
Aktiv
Dethleffs Trend 7057 EB
Laddar ...
(tors, 2026-04-02 13:10)
Tillgänglighet: 30. April 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Dethleffs |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Trend 7057 EB |
| Första registrering | 10/2020 |
| Körsträcka | 41.500 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.050 kg |
| Längd i mm | 7.495 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, 27308 Kirchlinteln
Postcode: 27308
Avstånd:
... km
Int nej. #208081
Aktiv
Dethleffs Trend 7057 EB
Laddar ...
(tors, 2026-04-02 13:10)
Tillgänglighet: 30. April 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.