Int nej. #104140
Inte längre tillgänglig
Dethleffs T 6901 Eighty
Auktionens slut: tis, 2025-05-13 10:43
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Dethleffs |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | T 6901 Eighty |
| Första registrering | 06/2012 |
| Körsträcka | 51.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 109 kW (148 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.499 kg |
| Längd i mm | 7.226 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Radio och ljud | Bluetooth, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Aluminiumfälgar behöver målas om
Dethleffs-bokstäverna måste förnyas
En ytterspegel behöver bytas ut (spricka i spegelhållaren)
Handfatet i badrummet är fläckigt
Plats
Tyskland, Eckernförde
Postcode: 24340
Avstånd:
... km
Int nej. #104140
Inte längre tillgänglig
Dethleffs T 6901 Eighty
Auktionens slut: tis, 2025-05-13 10:43
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.