Int nej. #224347
Aktiv
Dethleffs RT 6614
Laddar ...
(tors, 2026-05-14 10:50)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Dethleffs |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | RT 6614 |
| Första registrering | 09/2006 |
| Körsträcka | 69.000 km |
| Chassi | Renault |
| Motoreffekt i kW | 84 kW (114 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2464 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.050 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Nevigeser Str 681, Wuppertal
Postcode: 42111
Avstånd:
... km
Int nej. #224347
Aktiv
Dethleffs RT 6614
Laddar ...
(tors, 2026-05-14 10:50)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.