Int nej. #13856
Aktiv
Dethleffs Pulse GT T
Laddar ...
(lör, 2026-05-02 09:17)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Dethleffs |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Pulse GT T |
| Första registrering | 04/2022 |
| Körsträcka | 50.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.650 kg |
| Längd i mm | 7.400 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
se bilder
Plats
Tyskland, Viersen
Postcode: 41751
Avstånd:
... km
Int nej. #13856
Aktiv
Dethleffs Pulse GT T
Laddar ...
(lör, 2026-05-02 09:17)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.