Int nej. #209772
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Dethleffs Just Go
Laddar ...
(mån, 2026-05-04 12:10)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Dethleffs |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Just Go |
| Första registrering | 05/2023 |
| Körsträcka | 25.000 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 114 kW (155 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1995 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.360 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Främre stötfångare på plasten, ca 10 cm lång repa. Inga andra defekter. Datumet för MOT och inspektion är 16 juni 2026. Fordonet köptes från Pauli i Remscheid som ett nytt fordon och har fått alla inspektioner och läckagetester. Stort fordon har aldrig sett bergspass. Assistanssystem finns tillgängliga, till exempel den viktiga körfältet och kollisionsassistenten.
Skada
Plats
Tyskland, Radevormwald
Postcode: 42477
Avstånd:
... km
Int nej. #209772
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Dethleffs Just Go
Laddar ...
(mån, 2026-05-04 12:10)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.