Int nej. #227962
Aktiv
Dethleffs Just 90 T6912 EB
Laddar ...
(lör, 2026-05-23 09:29)
Tillgänglighet: 13. Juni 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Dethleffs |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Just 90 T6912 EB |
| Första registrering | 12/2020 |
| Körsträcka | 31.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.499 kg |
| Längd i mm | 7.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Plastpanel på höger bakre stötfångare trasig.
1 navkapsel saknas
Skada
Plats
Tyskland, Gröbenzell
Postcode: 82194
Avstånd:
... km
Int nej. #227962
Aktiv
Dethleffs Just 90 T6912 EB
Laddar ...
(lör, 2026-05-23 09:29)
Tillgänglighet: 13. Juni 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.