Int nej. #226753
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Dethleffs GLOBETROTTER XXL A9000
Laddar ...
(lör, 2026-05-30 12:06)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Dethleffs |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | GLOBETROTTER XXL A9000 |
| Första registrering | 04/2022 |
| Körsträcka | 36.500 km |
| Chassi | Iveco |
| Motoreffekt i kW | 155 kW (211 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2998 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 7.200 kg |
| Längd i mm | 8.863 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Inbyggd dator | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| Navigationssystem | |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Liten spricka i hörnet på stötfångaren (ca €250)
Skada
Plats
Tyskland, Großefehn
Postcode: 26629
Avstånd:
... km
Int nej. #226753
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Dethleffs GLOBETROTTER XXL A9000
Laddar ...
(lör, 2026-05-30 12:06)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.