Int nej. #229048
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Dethleffs Globetrotter xli
Laddar ...
(fre, 2026-05-29 09:48)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Dethleffs |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | Globetrotter xli |
| Första registrering | 03/2013 |
| Körsträcka | 97.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 132 kW (179 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 3000 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 5.500 kg |
| Längd i mm | 8.500 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, Radio/CD, Ljudanläggning, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Hanau
Postcode: 63452
Avstånd:
... km
Int nej. #229048
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Dethleffs Globetrotter xli
Laddar ...
(fre, 2026-05-29 09:48)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.