Int nej. #219297
Köptillfälle
Dethleffs Globetrotter T5+942
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-04-30 13:51)
Tillgänglighet: 16. Mai 2026
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Dethleffs |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | Globetrotter T5+942 |
| Första registrering | 12/1998 |
| Körsträcka | 89.900 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 90 kW (122 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.260 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
Allmän beskrivning
Kända defekter
Det finns hagel bucklor på taket. Annars är allt ok
Plats
Österrike, Leutasch
Postcode: 6105
Avstånd:
... km
Int nej. #219297
Köptillfälle
Dethleffs Globetrotter T5+942
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-04-30 13:51)
Tillgänglighet: 16. Mai 2026
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.