Int nej. #198222
Köptillfälle
Dethleffs Globebus T004
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-04-14 22:00)
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Dethleffs |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Globebus T004 |
| Första registrering | 04/2015 |
| Körsträcka | 84.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Licence Plate | KS-519-X |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.499 kg |
| Längd i mm | 6.630 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Radio och ljud | Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Nederländerna, Soest
Postcode: 3764AP
Avstånd:
... km
Int nej. #198222
Köptillfälle
Dethleffs Globebus T004
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-04-14 22:00)
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.