Int nej. #225949
Aktiv
Dethleffs Globebus
Laddar ...
(tors, 2026-05-21 12:54)
Tillgänglighet: 25. Juni 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Dethleffs |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Globebus |
| Första registrering | 03/2011 |
| Körsträcka | 130.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Licence Plate | SV-005-Z |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.495 kg |
| Längd i mm | 6.700 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Nederländerna, Aalsmeer
Postcode: 1431EJ
Avstånd:
... km
Int nej. #225949
Aktiv
Dethleffs Globebus
Laddar ...
(tors, 2026-05-21 12:54)
Tillgänglighet: 25. Juni 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.