Int nej. #217406
Slut
Dethleffs Fortero A6975
Auktionens slut: fre, 2026-05-01 22:00
Tillgänglighet: 12. Juni 2026
Sista budet:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Dethleffs |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Fortero A6975 |
| Första registrering | 06/2008 |
| Körsträcka | 222.000 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2402 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.000 kg |
| Längd i mm | 7.240 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Multifunktionsratt | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, Ljudanläggning, AUX-anslutning, USB-anslutning |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Hagelskador
Slitage på in- och utsidan på grund av ålder
Bakre stötfångare med mindre reparerad skada
Plats
Tyskland, Marl
Postcode: 45768
Avstånd:
... km
Int nej. #217406
Slut
Dethleffs Fortero A6975
Auktionens slut: fre, 2026-05-01 22:00
Tillgänglighet: 12. Juni 2026
Sista budet:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.