Int nej. #223670
Omförhandling
Dethleffs Fortero
Auktionens slut: mån, 2026-05-11 22:00
Tillgänglighet: 10. August 2026
Sista budet:
Dold
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Dethleffs |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Fortero |
| Första registrering | 09/2007 |
| Körsträcka | 220.000 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2402 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.000 kg |
| Längd i mm | 7.400 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
| Andra uppsättningen däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio/CD, USB-anslutning, Bluetooth, WLAN-hotspot |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Möser
Postcode: 39291
Avstånd:
... km
Int nej. #223670
Omförhandling
Dethleffs Fortero
Auktionens slut: mån, 2026-05-11 22:00
Tillgänglighet: 10. August 2026
Sista budet:
Dold
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.