Int nej. #211676
Aktiv
Dethleffs Esprit
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 15:18)
Tillgänglighet: 11. Juni 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Dethleffs |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Esprit |
| Första registrering | 04/2014 |
| Körsträcka | 39.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.250 kg |
| Längd i mm | 7.310 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Stöd för ländryggen | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Tecken på slitage på utsidan och insidan
Flugskyddsdörr (tråd sönderriven)
Papperskorgshållare defekt
Bärplattan under bakre garaget bucklig
Bakre takkant något bucklig uppe till höger
Plats
Tyskland, Ratzeburg
Postcode: 23909
Avstånd:
... km
Int nej. #211676
Aktiv
Dethleffs Esprit
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 15:18)
Tillgänglighet: 11. Juni 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.