Int nej. #228542
Aktiv
Dethleffs Ducato
Laddar ...
(ons, 2026-05-27 09:29)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Dethleffs |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Ducato |
| Första registrering | 04/2000 |
| Körsträcka | 175.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 90 kW (122 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.400 kg |
| Längd i mm | 6.145 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Radio och ljud | Radio/CD |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Kassel
Postcode: 34123
Avstånd:
... km
Int nej. #228542
Aktiv
Dethleffs Ducato
Laddar ...
(ons, 2026-05-27 09:29)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.