Int nej. #224717
Aktiv
Dethleffs Ducato
Laddar ...
(fre, 2026-05-15 13:30)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Dethleffs |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Ducato |
| Första registrering | 04/1993 |
| Körsträcka | 139.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 55 kW (75 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1929 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.400 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Radio och ljud | Radio, Radio/CD, Ljudanläggning, Bluetooth, Apple CarPlay, Pekskärm |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Gettorf
Postcode: 24214
Avstånd:
... km
Int nej. #224717
Aktiv
Dethleffs Ducato
Laddar ...
(fre, 2026-05-15 13:30)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.