Int nej. #206638
Omförhandling
Dethleffs Bus 2
Auktionens slut: tis, 2026-03-31 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Dethleffs |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Bus 2 |
| Första registrering | 03/2000 |
| Körsträcka | 214.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 90 kW (122 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.000 kg |
| Längd i mm | 5.500 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre |
| Radio och ljud | Radio |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Rendswühren
Postcode: 24619
Avstånd:
... km
Int nej. #206638
Omförhandling
Dethleffs Bus 2
Auktionens slut: tis, 2026-03-31 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.