Int nej. #219035
Köptillfälle
Dethleffs Advantage I 5841
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-04-30 14:30)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Dethleffs |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | Advantage I 5841 |
| Första registrering | 11/2006 |
| Körsträcka | 180.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.500 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio, Ljudanläggning, USB-anslutning, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Utvändiga repor och bucklor finns, några små sprickor under plastpanelen.
Bucklor på taket.
Klistermärke skadat.
Plats
Tyskland, Bremervörde
Postcode: 27432
Avstånd:
... km
Int nej. #219035
Köptillfälle
Dethleffs Advantage I 5841
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-04-30 14:30)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.