Int nej. #196446
Aktiv
Dethleffs Advantage A 7871
Laddar ...
(tis, 2026-04-07 12:19)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Dethleffs |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Advantage A 7871 |
| Första registrering | 04/2011 |
| Körsträcka | 56.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 116 kW (158 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2999 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 5.000 kg |
| Längd i mm | 9.416 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Lättmetallfälgar | |
| Partikelfilter | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Lünen
Postcode: 44532
Avstånd:
... km
Int nej. #196446
Aktiv
Dethleffs Advantage A 7871
Laddar ...
(tis, 2026-04-07 12:19)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.