Int nej. #216251
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Dethleffs A7178
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 10:05)
Tillgänglighet: 01. Juli 2026
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Dethleffs |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | A7178 |
| Första registrering | 01/2008 |
| Körsträcka | 167.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 116 kW (158 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2999 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 5.000 kg |
| Längd i mm | 8.900 mm |
| Huvud uppsättning däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
reparerade mindre skador på bakre vänstra, HU 11/25 upphörde att gälla
Skada
Plats
Tyskland, Wandlitz
Postcode: 16348
Avstånd:
... km
Int nej. #216251
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Dethleffs A7178
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 10:05)
Tillgänglighet: 01. Juli 2026
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.