Int nej. #223676
Aktiv
Dethleffs A5251
Laddar ...
(ons, 2026-05-13 09:19)
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Dethleffs |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | A5251 |
| Första registrering | 05/2005 |
| Körsträcka | 149.627 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 81 kW (110 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2286 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.495 kg |
| Längd i mm | 5.383 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| ESP | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Jardelund
Postcode: 24994
Avstånd:
... km
Int nej. #223676
Aktiv
Dethleffs A5251
Laddar ...
(ons, 2026-05-13 09:19)
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.