Int nej. #175138
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Dethleffs 7150 2 EB Comfort
Laddar ...
(mån, 2026-05-04 10:28)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Dethleffs |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | 7150 2 EB Comfort |
| Första registrering | 05/2016 |
| Körsträcka | 73.500 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 109 kW (148 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.250 kg |
| Längd i mm | 7.500 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Limrester från deco-folie. Se bilder
Skada
Plats
Tyskland, Siebeneich
Postcode: 74626
Avstånd:
... km
Int nej. #175138
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Dethleffs 7150 2 EB Comfort
Laddar ...
(mån, 2026-05-04 10:28)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.