Int nej. #229466
Aktiv
Dethleffs 5881 HG
Laddar ...
(tis, 2026-05-26 10:06)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Dethleffs |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | 5881 HG |
| Första registrering | 01/2005 |
| Körsträcka | 66.500 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.495 kg |
| Längd i mm | 6.500 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Partikelfilter |
Allmän beskrivning
Kända defekter
diverse bucklor/märken på karosseriet.
allt fungerar och det finns inga defekter.
Plats
Tyskland, Ettlingen
Postcode: 76275
Avstånd:
... km
Int nej. #229466
Aktiv
Dethleffs 5881 HG
Laddar ...
(tis, 2026-05-26 10:06)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.