Int nej. #227975
Aktiv
Dethleffs 532
Laddar ...
(lör, 2026-05-23 09:41)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Dethleffs |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | 532 |
| Första registrering | 07/1990 |
| Körsträcka | 176.200 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 60 kW (82 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1929 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.000 kg |
| Längd i mm | 5.900 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Radio och ljud | Radio |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, 83224, Rottau
Postcode: 83224
Avstånd:
... km
Int nej. #227975
Aktiv
Dethleffs 532
Laddar ...
(lör, 2026-05-23 09:41)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.