Int nej. #213433
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Dethleffs 4 travel
Laddar ...
(lör, 2026-05-02 11:49)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Dethleffs |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | 4 travel |
| Första registrering | 09/2017 |
| Körsträcka | 74.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Licence Plate | T-546-DB |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.500 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio/CD, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Verf laat los op motorkap. Zonskärm mittstuk böjd. Vloer keukentje hobbelig zeil. Deuk länkar bakom genom schurende aanhanger
Skada
Plats
Nederländerna, Amersfoort
Postcode: 3816
Avstånd:
... km
Int nej. #213433
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Dethleffs 4 travel
Laddar ...
(lör, 2026-05-02 11:49)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.