Int nej. #218760
Köptillfälle
Crosscamp Van Flex
Auktionen har löpt ut (ons, 2026-04-29 13:12)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Crosscamp |
| Kategori | Buss |
| Baureihe | Van |
| Modell | Flex |
| Första registrering | 01/2022 |
| Körsträcka | 40.000 km |
| Chassi | Andere |
| Motoreffekt i kW | 106 kW (144 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1997 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Licence Plate | R-756-NH |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 2.795 kg |
| Längd i mm | 4.956 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
| Andra uppsättningen däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Front, Bakre |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| Stöd för ländryggen | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Radio och ljud | Radio, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Husbilen är inte defekt
Plats
Nederländerna, Lelystad
Postcode: 8245HD
Avstånd:
... km
Int nej. #218760
Köptillfälle
Crosscamp Van Flex
Auktionen har löpt ut (ons, 2026-04-29 13:12)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.