Int nej. #207588
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Crosscamp Van Base X
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 09:35)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Crosscamp |
| Kategori | Buss |
| Baureihe | Van |
| Modell | Base X |
| Första registrering | 08/2024 |
| Körsträcka | 17.000 km |
| Chassi | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 174 kW (237 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1950 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.200 kg |
| Längd i mm | 5.140 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
| Andra uppsättningen däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Allhjulsdrift | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Front, Bakre, Kamera, Självstyrande system |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Smart reparation av främre förkläde höger, åtgärdat.
Skada
Plats
Tyskland, Ittlingen
Postcode: 74930
Avstånd:
... km
Int nej. #207588
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Crosscamp Van Base X
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 09:35)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.