Int nej. #219052
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Concorde charisma II L840
Laddar ...
(ons, 2026-04-29 10:03)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Concorde |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | charisma II L840 |
| Första registrering | 11/2009 |
| Körsträcka | 69.000 km |
| Chassi | Iveco |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2998 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 6.700 kg |
| Längd i mm | 8.480 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| ESP | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Luxemburg, Warken
Postcode: 9029
Avstånd:
... km
Int nej. #219052
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Concorde charisma II L840
Laddar ...
(ons, 2026-04-29 10:03)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.