Int nej. #169279
Aktiv
Concorde Charisma 900 LS
Laddar ...
(tis, 2026-05-12 14:28)
Tillgänglighet: 30. Juni 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Concorde |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | Charisma 900 LS |
| Första registrering | 04/2013 |
| Körsträcka | 178.000 km |
| Chassi | Iveco |
| Motoreffekt i kW | 152 kW (207 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2998 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 7.490 kg |
| Längd i mm | 9.050 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Bakljusens blinkers immade igen
Reflektorer immiga
Keramisk toalett 2 små sprickor
Skada
Plats
Tyskland, Hattstedt
Postcode: 25856
Avstånd:
... km
Int nej. #169279
Aktiv
Concorde Charisma 900 LS
Laddar ...
(tis, 2026-05-12 14:28)
Tillgänglighet: 30. Juni 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.