Int nej. #225930
Köptillfälle
Concorde Charisma
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-05-21 15:33)
Tillgänglighet: omedelbart
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Concorde |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | Charisma |
| Första registrering | 04/2007 |
| Körsträcka | 45.000 km |
| Chassi | Iveco |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2998 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 6.700 kg |
| Längd i mm | 8.480 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Radio och ljud | Radio, Radio/CD, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Schopfheim
Postcode: 79650
Avstånd:
... km
Int nej. #225930
Köptillfälle
Concorde Charisma
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-05-21 15:33)
Tillgänglighet: omedelbart
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.