Int nej. #218857
Köptillfälle
Concorde Carver
Auktionen har löpt ut (ons, 2026-04-29 13:21)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Concorde |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | Carver |
| Första registrering | 05/2012 |
| Körsträcka | 65.000 km |
| Chassi | Iveco |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2998 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 6.900 kg |
| Längd i mm | 8.400 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, Ljudanläggning, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Markisen måste omprogrammeras eftersom nya batterier har installerats
Plats
Tyskland, Grevenbroich
Postcode: 41516
Avstånd:
... km
Int nej. #218857
Köptillfälle
Concorde Carver
Auktionen har löpt ut (ons, 2026-04-29 13:21)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.