Int nej. #206172
Aktiv
Concorde Alkoven
Laddar ...
(tis, 2026-03-31 11:12)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Concorde |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Alkoven |
| Första registrering | 01/1999 |
| Körsträcka | 140.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 90 kW (122 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.500 kg |
| Längd i mm | 7.350 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Larmsystem | |
| Dragkrok | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Stöd för ländryggen | |
| Radio och ljud | Radio/CD, Ljudanläggning, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Farthållare utan funktion
Plats
Tyskland, Ziesar
Postcode: 14793
Avstånd:
... km
Int nej. #206172
Aktiv
Concorde Alkoven
Laddar ...
(tis, 2026-03-31 11:12)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.