Int nej. #218655
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Concorde 620XT
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 09:27)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Concorde |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | 620XT |
| Första registrering | 02/1996 |
| Körsträcka | 105.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2500 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.000 kg |
| Längd i mm | 6.600 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Stöd för ländryggen | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Steget dras inte tillbaka automatiskt
Plats
Tyskland, Hessen - Fronhausen
Postcode: 35112
Avstånd:
... km
Int nej. #218655
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Concorde 620XT
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 09:27)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.