Int nej. #217397
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Clever Celebration 600
Laddar ...
(ons, 2026-04-29 09:20)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Clever |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Celebration |
| Modell | 600 |
| Första registrering | 03/2021 |
| Körsträcka | 34.877 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 121 kW (165 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2179 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.998 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Oerlinghausen
Postcode: 33813
Avstånd:
... km
Int nej. #217397
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Clever Celebration 600
Laddar ...
(ons, 2026-04-29 09:20)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.