Int nej. #217740
Aktiv
CI International Riviera 320
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 13:22)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | CI International |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | Riviera 320 |
| Första registrering | 04/1995 |
| Körsträcka | 195.000 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 56 kW (76 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2402 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 2.800 kg |
| Längd i mm | 5.500 mm |
Utrustning
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Radio och ljud | Radio |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Eutlingen
Postcode: 72762
Avstånd:
... km
Int nej. #217740
Aktiv
CI International Riviera 320
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 13:22)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.